Bu güne özel

Çok Bakılanlar

CAROLINE 62 PRC KARE YMK TK 6117

Liste Fiyatı: 9710 TL.

FARIKA ZUHRE 14PARCA YEMEK SETI DGT

Liste Fiyatı: 530 TL.

GBS BILBAO 54PRC YEM TK GOLD

Liste Fiyatı: 9210 TL.

CAROLINE 85 PRC KARE YMK TK 5470

Liste Fiyatı: 12350 TL.

CAROLINE 85 PRC KARE YMK TK 5432

Liste Fiyatı: 11250 TL.

FARIKA ZUHRE 24PRC YEMEK ST PLATIN

Liste Fiyatı: 2880 TL.

GBS NESRIN 24PRC YEMEK SET 3214

Liste Fiyatı: 1555 TL.

FARIKA SEMS 24PRC YEMEK ST PLATIN

Liste Fiyatı: 1880 TL.

DIGIBONE SIPINOZA 24 PRC YMK SETI

Liste Fiyatı: 1750 TL.

FARIKA MIRAY 12PRC KAHVE TK ALTIN

Liste Fiyatı: 337 TL.

DIGIBONE NESRIN 24 PRC YMK SETI

Liste Fiyatı: 1555 TL.

CAROLINE 85 PRC KARE YMK TK 5686

Liste Fiyatı: 12350 TL.

CAROLINE 85 PRC KARE YMK TK 56861

Liste Fiyatı: 12350 TL.

Garanti Şartları

İade, Arıza yada Değişim için ürününüzü tarafımıza göndermeden önce Müşteri Hizmetleri birimimizi lütfen bilgilendiriniz. www.porselenbahcesi.Com müşteri hizmetleri, sizi işleminiz ile ilgili olarak yönlendirecektir.

İade ve Garanti

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Tüketici Kanunu’na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde geçerlidir.

Ürün Değişimi

Değişimini istediğiniz ürün ile ilgili talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (yedi) gün boyunca porselenbahcesi.com’a iletebilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm ürünleri stok durumunun uygun olması halinde, farklı bir ölçü, malzeme, renk ve model ile ya da tamamen farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular;

  • -Tarafınıza ulaşan ürünleri etiket ve bilgilendirme yapışkanlarını çıkarmadan ve ürüne zarar vermeyecek şekilde deneyiniz.
  • -Ürünün ölçüleri eviniz için uygun değil ise zorlamayınız, değişiminizi porselenbahcesi.com’a 7 gün içinde bildirebilirsiniz.
  • -Değiştirilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.
  • -Ürün, teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.(Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.
  • -Faturasız değişimler kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi

porselenbahcesi.Com sitesinden almış olduğunuz ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır. Herhangi bir karışıklık yaşanmaması için iade departmanımızın adresi aşağıda yer almaktadır.

İade Adresi: Çalca Mahallesi Eskişehir Yolu 124/F Merkez/KÜTAHYA

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, iade süreci başlatılır. İade ürün bedeli, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 gün içinde ürünün iade tutarı tarafımızdan bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde de ürün bedeli "artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve porselenbahcesi.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur

İade sırasında kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular;

  • -İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.
  • -İade edilecek ürün ile birlikte çeşitli kampanyalardan yararlanarak hediye ürün/ürünler alındıysa, bu ürün/ürünler de iade edilecek ürün ile birlikte geri gönderilmelidir.
  • -Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, iadesi kabul edilmemektedir. Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması şartına bağlıdır. (porselenbahcesi.Com içeriğinden satın almış olduğunuz tüm ürünler).
  • -İadeniz, "Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 5’teki "Cayma Hakkı” ve Madde 6’daki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. Mesafeli Satış Sözleşmesi)
Önemli Not: Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin iade ve değişiminde ürünlerin, kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Kusurlu ürün iadesi:

Siparişleriniz paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolünden geçmektedir. Ancak üründen kaynaklanan herhangi bir kusur olması durumunda iadelerinizi, aldığınız ürünün teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içerisinde yapabilirsiniz. Şikâyetiniz ilgili tedarikçi firmaya iletilecek, inceleme süreci sonucunda kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza ödenecektir veya isteğe bağlı olarak başka ürünle değiştirilecektir.

Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuz da bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine TUTANAK tutturarak iade etmelisiniz.

Siparişim kargodan hasarlı olarak çıkarsa ne yapmalıyım?

porselenbahcesi.Com web sayfamızdan yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, sigortalı taşınmaktadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişiniz ile ilgili gerekli inceleme porselenbahcesi.com, gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisi tarafından yapılmaktadır; konu ile ilgili muhatabınız porselenbahcesi.com’dur.

Konu hakkında sorularınız devam ediyor ise mesai saatleri içerisinde 0(274) 225 04 80 numaralı Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bize her zaman info@porselenbahcesi.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

İadenizin gönderimi:

İade etmek istediğiniz ürünleri 0(274) 225 04 80 numaralı Müşteri Hizmetleri’ne bildirebilirsiniz.