• 0(274) 2250480

Bu güne özel

Çok Bakılanlar

DELTA OTEL 02 NO DEMLIK

Liste Fiyatı: TL.

83 PRC PRESTIJ BONE ROL.KARE YMK TK

Liste Fiyatı: 6850 TL.

SEYDA 32 CM FIRIN KABI DKRSZ

Liste Fiyatı: 115 TL.

MIAMI 33 CM OVAL KASE DKRSZ

Liste Fiyatı: 69 TL.

IRUN 34 CM.KAYIK TB DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 88 TL.

ESPECIAL RODOS SOSLUK DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 32 TL.

GURAL 01 TUZLUK DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 23 TL.

ENT.OTEL 14 CM.KASE TEK CICEK 2K

Liste Fiyatı: 23,5 TL.

HONG KONG 01 CORBALIK DKRSZ

Liste Fiyatı: 120 TL.

ENT.OTEL 20 CM.CUKUR TB DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 28 TL.

HURREM KAHVE FIN.TBLI 12 AD. BORD

Liste Fiyatı: 455 TL.

DELTA1 33 CM.PIZZA TB DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 55 TL.

DENIZ 18 CM VAZO OZ.ALT.PLT

Liste Fiyatı: TL.

GURAL 25 CM.IKRAM TB DEKROSUZ

Liste Fiyatı: 64 TL.

OSLO 24X17 CM GURME KASE

Liste Fiyatı: 45 TL.

Y.OTEL 21 CM.CUKUR TB DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 30 TL.

RIO OTEL 16 CM UCGEN TB DEKRSZ

Liste Fiyatı: 18 TL.

GURAL 13 CM KASE DEKORSUZ

Liste Fiyatı: 29 TL.

Gizlilik ve Güvenlik

  • www.porselenbahcesi.Com web sitesini ziyaret ederek gizlilik politikamıza ait şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
  • www.porselenbahcesi.Com üyelerine daha iyi hizmet sunabilmek için sizlerden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Toplanan isim, e-posta adres, yaş, posta adresi, telefon numarası, ilgi alanları vb. kişisel bilgileri üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.
  • www.porselenbahcesi.Com üyelerine güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı yaşatmak amacıyla site kullanımları sırasında izlenilen, kişisel bilgiler içermeyen ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz edip yorumlayarak, www.porselenbahcesi.Com ve hizmet veren şirketler bünyesinde paylaşabilmektedir.
  • Üyelerimizin kişisel bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
  • Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyelerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyelerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Sitemizden bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.
  • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.porselenbahcesi.Com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.porselenbahcesi.Com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
  • Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.