Bu güne özel

Çok Bakılanlar

GBS ATINA 100 CC KAHVE FIN TK 62492

Liste Fiyatı: 765 TL.

CAROLINE 85 PRC KARE YMK TK 5629

Liste Fiyatı: 12350 TL.

DIGIBONE ATINA 24 PRC YEMEK SETI

Liste Fiyatı: 1555 TL.

DIGIBONE ATINA 24 PRC YMK SETI

Liste Fiyatı: 1555 TL.

GBS NESRIN 24PRC YEMEK SET 3214

Liste Fiyatı: 1555 TL.

DIGIBONE SIPINOZA 24 PRC YMK SETI

Liste Fiyatı: 1750 TL.

CAROLINE 62 PRC KARE YMK TK 6117

Liste Fiyatı: 9710 TL.

FARIKA SEMS 24PRC YEMEK ST PLATIN

Liste Fiyatı: 1880 TL.

FARIKA MIRAY 12PRC KAHVE TK ALTIN

Liste Fiyatı: 337 TL.

FARIKA ZUHRE 24PRC YEMEK ST PLATIN

Liste Fiyatı: 2880 TL.

CAROLINE 85 PRC KARE YMK TK 56861

Liste Fiyatı: 12350 TL.

DIGIBONE NESRIN 24 PRC YMK SETI

Liste Fiyatı: 1555 TL.

FARIKA ZUHRE 24PRC YEMEK ST ALTIN

Liste Fiyatı: 2880 TL.

FARIKA SEMS 24PRC YEMEK ST ALTIN

Liste Fiyatı: 1880 TL.

Gizlilik ve Güvenlik

  • www.porselenbahcesi.Com web sitesini ziyaret ederek gizlilik politikamıza ait şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
  • www.porselenbahcesi.Com üyelerine daha iyi hizmet sunabilmek için sizlerden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Toplanan isim, e-posta adres, yaş, posta adresi, telefon numarası, ilgi alanları vb. kişisel bilgileri üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.
  • www.porselenbahcesi.Com üyelerine güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı yaşatmak amacıyla site kullanımları sırasında izlenilen, kişisel bilgiler içermeyen ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz edip yorumlayarak, www.porselenbahcesi.Com ve hizmet veren şirketler bünyesinde paylaşabilmektedir.
  • Üyelerimizin kişisel bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
  • Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyelerimiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyelerimiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • Sitemizden bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.
  • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.porselenbahcesi.Com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.porselenbahcesi.Com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
  • Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.