Bu güne özel

Çok Bakılanlar

HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

1946 yılında kurulan firmamız zücaciye meslek dalında Kütahya’da faaliyetine başlamıştır.

1977 yılında firmamız inşaat malzemeleri bayiliği ile faaliyetine devam etmiştir.

İnşaat malzemeleri bayiliği ile faaliyetine devam eden firmamız 1987 yılında Shell Akaryakıt ve Madeni Yağ ürünleri ile dünyanın önde gelen kaliteli ve güvenilir firmasıyla hizmetine başlamıştır.

2004 yılında fimamız yine bir dünya markası olan Güral Porselen’in Retail Collection ve Grande toptan ve perakende bayiliği ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2005 yılında firmamız, sektöründe son derece başarılı olanKütahya Çimento SAN AŞ firmasının güzide ortaklarından birisi olarak faaliyetine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yeniliklere açık ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamayı amaç edinen, firmamızın sağladığı müşteri memnuniyetini ve başarımızı iş gruplarımızda kurumsal bir şirket olarak sürekli hale getirmektir.

MİSYONUMUZ

Süregelen kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı devam ettirmek, farklı iş gruplarında da kendimizi göstermek ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek üzere deneyimli ve saygılı personelimizle varlığımızı sürdürmektir.